Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Altın Renkli Taşlarla Mücevher Tarzınızı Farklılaştırın

Renkli Taşlarla Mücevher Tarzınızı Farklılaştırın


Kıyafet kombinlerimizi tamamlayan ve bizlere eşsiz bir görünüm kazanmamızda yardımcı olan takılarımızı, çeşitli renkli taşlardan seçerek kıyafetlerimiz ile mükemmel uyumu sağlamasına olanak tanıyabiliriz. Bu taşlarla renk uyumu sağlamak, farklı renkler ile uyumlamak kendi tarzımızı yaratmak ve farklılaştırmakta bize çok yardımcı olacaktır. Renkli taşlarla mücevher tarzınızı farklılaştırın ve böylece stilinizi her yerde ve her koşulda tüm kıyafet kombinleriniz ile parlayın.


Kırmızı rengin siyah ile kullanıldığında kırmızının iddiasının artması, grinin çok bilinmeyen ultraviyole rengi ile sağladığı mükemmel uyumu, sarının pastel tonlarının mavi, lila, mor gibi renklerle sarının kendini daha çok ön plana çıkarması ve bunları kendi tarzımızla birleştirip tarzımızı daha da farklılaştırmak bize yeni bakış açısı sağlayacaktır.
Renklerin ahengini yakalamak ve kıyafetlerimiz, ten rengimiz ve göz rengimizler uyumunu sağlamak ışıltımıza ışıltı katacaktır. Doğru renkleri doğru parçalar ile kombinleyerek tarzınızı ön plana çıkartabilir ve girdiğiniz ortamlarda göz kamaştırabilirsiniz.
2020 ve 2021 de de tüm renkleri sınırsınız kullanabileceğiniz mücevher ve aksesuarlarınız ile mücevher modasına ayak uydurabilir renk bilginiz ile stilinizi her yerde ve her koşulda tüm kıyafet kombinleriniz ile yansıtabilirsiniz.

Değerli Taşlardan Değerli Bileklik Modelleri


Eskimeyen bir moda olan pırlanta, göz kamaştırıcı çekiciliği ile, mücevher tutkunları için daima birinci sırada kendini gösteren değerli taşlar arasında yer almıştır. Pırlantayı küpe, yüzük, kolye ve bilekliklerinizin ana temasını oluşturacak şekilde kullanmanız sizlere modern ve ferah bir görünüm sağlama konusunda büyük ölçüde yardımcı olabilir.
En güzel yeşil tonu olan zümrütün, eşsiz ve etkileyici rengi takılar ile birleştiğinde göz
kamaştırıcı ve büyüleyici parçaları ortaya çıkarıyor. Yeşil rengin kalp çakrasının rengi olduğunu ve enerjimizi daima yükselteceği de bilgilerimiz arasında. Yeşil zümrüt yüzükler, kolyeler, bileklik ve aksesuarlar kullanmak hem geleneksel hem de modern bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Burada önemli olan seçtiğiniz kıyafet kombinleriniz ve yeşil zümrüt takılarınızı nasıl eşleştirdiğiniz olacaktır.


Safir mavinin asilliği, sadakat ve güvenin rengi olan mavi.


Safir dünyadaki en değerli taşlardan bir tanesidir ve safiri işlemek ve kullanmak için uzman ellerden geçmesi ve meşakkatli bir süreçten geçmesi gerekmektedir. Tüm zorlu süreç ve işlemlerden sonra size ulaşan safir takılarınız ile mutluluğunuzu ışıl ışıl mavinin ahengi ile etrafınıza yayabilir ayrıca sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.


Aşkın rengi kırmızı yakut olarak bilinse bile kırmızıdan mora, mordan pembeye birçok renk skalasına sahip olan yakut, onu takan kişinin özgüvenini ve asilliği simgeliyor diyebiliriz. Özellikle tarih boyunca sultanlar tarafından tercih edilen kırmızı yakutlarınız ile ihtişamınızı ortaya koyabilir girdiğiniz her ortamda kıskanç bakışların etkisi altında kalabilirsiniz.

Renkli Takıları Kombinleyeceğiniz Elbise Modelleri


Zarif ve büyüleyici olan değerli taşlar, takılar ve aksesuarlarınız ve onların mükemmel renkleri ile giydiğimiz elbiseleri tamamlamak ve bunlarla uyum sağlamak çok önemlidir.
Rengi beyaz ve swarovski taşlı işlemeli bir elbise ile zümrüt, safir, yakut gibi renkli ve değerli taşları kombinlemek olağanüstü bir güzellik yaratacaktır. Uyumlu renkleri bir arada kullanarak şahane kombinler yaratabilirsiniz. Zariflik ve inceliğin rengi diyebileceğimiz ve kimi zaman ise asi ruhunuzu yansıtan siyah renk elbiseler ile renkli ve değerli taşlardan oluşan kolye, küpe, bilezik ve aksesuarlar kullanmanız siyahın ölümsüzlüğüne adeta hayatın canlılığını katacaktır.
Birbirleriyle uyumlu renklerin yanı sıra çok farklı iki rengi doğru şekilde kullanarak zıtlıklardan oluşan bir ihtişam yakalayabilmeniz ve herkesten daha farklı bir görünüm ortaya koymanız mümkün olabilir. Bu sayede hem cesaretinizi konuşturabilir hem de herkesten farklı olan tarzınızın her koşulda göze hitap edebileceğini ışıltınız ile sergileyebilirsiniz.
Elbise kombinlerinizde ve aksesuar seçimlerinizde, elbisenizin renginde olan bir değerli taş seçiminizde, ise elbisenizde ne kadar o taşın rengi varsa takıdaki renk o kadar minimal olmalıdır. Aynı renklerin yanlış kombinlenmesi renklerin kıyafetinizi boğmasına ve göz yorucu bir etki vermesine neden olabileceği için aynı renk takı ve elbise kombinlerinizde dikkatli olmanızı öneririz.
Tüm bu söylediklerimizi göz önünde bulundurduğunuzda kömür nasıl tozlu ve kirli
görünümünden parıltılı ve değerli elmas halini alıyorsa siz de yaratıcılığınız ile adeta bir elmas gibi parlayacak, renk uyumunuz ile etrafınızdakilerin başını döndüreceksiniz.
Değerli ve renkli taşlarla tamamladığınız elbiseleriniz ile farklı ve büyüleyici olmaya hazır olun !

İlginizi çekebilir: Stilinizin Odak Noktasını Mücevherlerle Oluşturun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En çok okunan içerikler

Altın Takılarda Mavi Taş Güzellemesi

  Modası hiç geçmeyen renkli taşlara sahip takılar arasında en dikkat çeken ve en çok tercih edilenlerin başında bütün renkler ile uyum...

Kalbinizi Verdiklerinize Kalp Tasarımlı Altın Takılar

 Çok uzun yıllardır aşkın, sevginin ve romantizmin başlıca sembolü olarak kullanılan kalp şekli günümüzde hala en çok kullanılan...

Yıldızlardan Kopan Parça: Elmas Takılar

Elmasın nerdeyse zamanın başlangıcına dayanan tarihi, sahip olduğu simgeselliği ve göz kamaştıran ışıltısı, elmasın değerli taşlar arasında en...

En Çok Satılan Altın Bileklik Modelleri

Takılar, tarihin her döneminde öne çıkan ve her döneme ait bir tarzı olan muhteşem detaylardır. Binlerce yıldır, insanların karakterlerini ve güçleri ortaya...