Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Altın Yeni Yılı Işıltılarla Karşılayın

Yeni Yılı Işıltılarla Karşılayın


Yeni yıl, yeni umutlar, yeni hedefler…
Geçtiğimiz yıl, dünya çapında yayılan virüs nedeniyle bir çoğumuz için zorlayıcı bir
etkideydi. Zaman hepimize ayrı ayrı tecrübeler katarak ilerlemeye devam ederken bu
tecrübelerin bize kazandırdıklarına odaklanmak ve gelecek olan yeni günlerimizde
kazandığımız tecrübelerimizle yepyeni bizler olarak yeni yıl coşkusuna ve zamanın akışına kendimizi bırakmaya ne dersiniz?


Bu yıl pandemi nedeniyle toplu alanlarda kutlamalar maalesef mümkün olmayacak. Ancak kimimiz yeni yılı ailemizle, kimimiz sadece yakın arkadaşlarıyla kimimiz ise tek başına geçirecek. Yılbaşını evlerimizde yeni umutlarla kutlayacağımız bambaşka bir gece bizleri bekliyor olacak.
Elbette bilinen bir inanışa göre yeni yıla nasıl girersen yılın öyle geçer. Peki siz yeni yılı
ışıltılarla karşılamaya ve tüm yılınızı ışıltılı umutlarla taçlandırmaya ne dersiniz?
Kendiniz için alacağınız bir parça ile parıltınıza parıltı katabilir ve hatta bu parça ile yılın sadece bir günü değil taktığınız her gün yeni umutlarınız olduğunu hatırlayabilirsiniz.
Sadece kendiniz için değil sevdiklerinize sizi hatırkatacak bir sembolü armağan edebilir, fiziksel olarak yanlarında olamasanız bile aslında hep yanlarında olduğunuzu hissettirecek ışıltılardan bir parçayı yeni yıl hediyesi olarak onlara gönderebilirsiniz.


Işıltınız siz sevginizi paylaştıkça çoğalacak!


Peki yeni umutlarla karşılayacağımız yeni senemizde hangi ışıltılar ön planda olacak? Hangi mücevherler trend haline gelirken hangilerine veda edeceğiz? Kendimiz ve sevdiklerimiz için yeni yılda hangi mücevherleri tercih edebiliriz beraber bakalım…

2021 Mücevher Modasında Neler Ön Planda?


2021’e adım adım yaklaşırken hepimizin gerek günlük yaşantımız gerekse özel ve iş
yaşantımızda yaptığımız kıyafet kombinlerimizin mükkemmel şekilde tamamlamasına
yardımcı olan mücevher parçaları zerafeti, saflığı ve inceliği simgeleyen minimalist
tasarımlarla yeni yıla şimdiden damgasını vurmaya hazırlanıyor bile. Her bütçeye uygun ışıltılı, küçük, zarif kolye, küpe ve yüzükler göz alıcı tasarımlarıyla sizleri çok mutlu edecek.

Ayrıca geometrik tasarımlar, kalın bant yüzükler, üst üste takılan zincirler ile sokak modasını hayatımızın her alanıne entegre eden maksimalist stiller 2021’e bizlerle adım atıyor. Büyüklü ve küçüklü kalın halka küpeler, omuzlara kadar sallanan çiçek, yaprak ve deniz kabuğu form küpeler ve renkli taşlarla süslenmiş takılar farklı tarzlarıyla göz alıcı şıklığa ulaşmanızı sağlıyor.
Antika görünümlü kolyeler ve incinin iç içe geçirilip harmanlanmasıyla oluşturulan
konseptler bu yılda incilerden vazgeçmememizi sağlarken kalın bantlı taşlı yüzükler yepyeni tarzınızı adeta süslüyor.
Blue jeanlerinizle her renk boncuklu aksesuarı kombinleyebileceğiniz gibi özellikle zıt ve parlak renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle gümüş renk zincir üzerine her renk boncuklar bu yıl çok moda olacağa benziyor. Daha sade renklerin kullanıldığı tasarımları ise ciddi ve resmiyet kazandığınız ortamlarda giyeceğiniz kombinlerinizle kullanabilirsiniz.
Bazen kıyafet kombinlerimizi seçtiğimiz takılara göre yapıyoruz. Kullandığımız
mücevherlerin renkleri ve dokusunun kıyafetimizin renk ve kumaşına uygun olmasına dikkat edebiliyor ve seçimlerimizi buna göre yapabiliyoruz. Şüphesiz ki inci kolye ve küpelerimiz ile puantiye elbiseler giymekten bu yıl da vazgeçmiyoruz !
2021 yılında da üzerimizdeki mücevherlerimiz gibi parlamaya devam ediyoruz. Ancak bazı parçalara veda ediyoruz…

2020’de Kalan Modeller


2020 mücevher modası trendleri arasında 70 ve 80’li dönemlerin tarzı doğal ve sade
tasarımların yansıtmaları kullanırken 90’ların trendi olan kalın halka küpeler ve kalın Firavun model altın tasarımlar ilgi odağı olmayı başarmıştı. 2021 yılı itibari ile gümüş tasarımların yükselişe geçmesi ve tasarımlarda gümüş ve lila gibi renklerin kullanılması bekleniyor. Altın kolye ve bileklilerin çeşitli modelleri eskitilmiş gümüşler ile kombinlenerek farklı tasarımların ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Kalın veya dar manşetli gümüş bilekliker inciler veya elmaslar ile bir araya gelerek büyüklü ve küçüklü tasarımlarla karşımıza geliyor. Geçtiğimiz yıl kullanımı oldukça artan kelepçe modellerde ince ve kalın olması fark etmeksizin 2021’e bizlerle adım atıyor. Ancak altın renkler yerine gümüşler ve pırlanta taşlı modeller ön plana çıkıyor. Ayrıca yaz aylarında kullanılan halhallar bu yıl itibari ile kış aylarında da kullanılmaya başlıyor. Altının modasının asla geçmeyeceğini belirtirken inci ile bezenmiş kalın bant halhalları 2021 kış aylarında rahatlıkla her yerde görmeye başlayabilirsiniz. Sizde şimdiden modelleri inceleyebilir kendinize ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yılbaşı Stiliniz İçin İlham Verecek Takılar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En çok okunan içerikler

Altın Takılarda Mavi Taş Güzellemesi

  Modası hiç geçmeyen renkli taşlara sahip takılar arasında en dikkat çeken ve en çok tercih edilenlerin başında bütün renkler ile uyum...

Kalbinizi Verdiklerinize Kalp Tasarımlı Altın Takılar

 Çok uzun yıllardır aşkın, sevginin ve romantizmin başlıca sembolü olarak kullanılan kalp şekli günümüzde hala en çok kullanılan...

Yıldızlardan Kopan Parça: Elmas Takılar

Elmasın nerdeyse zamanın başlangıcına dayanan tarihi, sahip olduğu simgeselliği ve göz kamaştıran ışıltısı, elmasın değerli taşlar arasında en...

En Çok Satılan Altın Bileklik Modelleri

Takılar, tarihin her döneminde öne çıkan ve her döneme ait bir tarzı olan muhteşem detaylardır. Binlerce yıldır, insanların karakterlerini ve güçleri ortaya...