Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Altın Erkekler İçin Şık Takı Tercihleri

Erkekler İçin Şık Takı Tercihleri

  Takı modelleri, insanların günlük hayatta veya özel davetlerde giyim kombinlerinde olmazsa olmaz aksesuarlardır. Takılan her takının kombin üzerinde ayrı bir ışıltısı ve şıklığı söz konusudur. Takı modelleri denilince genellikle kadın aksesuarı olarak düşünülür, fakat takıların göz alıcı ve güçlü görünümü ve erkekler tarafından da rahat kullanılabilir olması nedeniyle erkekler de birçok kıyafet kombinlerinde takı modellerine sıkça yer vermektedirler. Erkekler için takıyı sadece klasik bir saat olarak düşünmemek gerekir. Klasik saat belki de çok şık ve güzel bir takımla kombinlenmesine rağmen sönük bir kıyafet kombinine neden olabilir fakat elbiseye uyumlu ışıltılı ve tarz bir altın saat söz konusu olursa, sönük kıyafet kombinine gösterişli ve göz alıcı bir hale getirebilir.

  Özellikle davet, toplantı gibi özel etkinliklerde, erkek pırlanta ve altın takıları çok sık tercih edilmektedir. Erkekler, pırlanta taşlı küpeler, altın bileklikler, altın kolyeler gibi takılar ile kombinlerini en şık ve tarz şekilde tamamlayabilirler. Çok şık bir takım elbise, pırlanta kol düğmesi ve altın şık bir saat ile kombin yapılabilir. 

Günlük kullanımda ise, alyanslar erkekler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Genelde klasik düz şekilde tercih edilen alyanslar, günlük kullanımda giyim stiline göre farklı motifler ve süslemelerle de kullanılabilir. Alyanslar giyim kombinlerinde ne kadar ufak bir detay olarak dursa da bu alyansa uygun bir giyim ve aksesuarlar tercih edilirse, bununla birlikte oldukça şık bir görünüme sahip olunabilir.Harika Hediye Seçenekleri: Pırlanta Kol Düğmeleri

  Pırlantanın kullanım alanının yaygınlaşmasından erkek modası da payını almıştır. Oldukça şık ve gösterişli olan bu materyal, büründüğü takı türüne şıklık katarak, ışıltının ve stilin en gösterişli halini almıştır.

  Kol düğmesi çeşitleri, yüzyıllardır sadece belli kalıplarda ve malzemeyle üretilirdi. Fakat son zamanlarda kıyafet kombinlerine çok modern ve şık bir hava katmak amacıyla farklı şekillerde ve malzemelerle de üretilmeye başlanmıştır. Bununla birlikte, pırlantanın asil güzelliği, kol düğmelerinde de görülmeye başlanmıştır. Pırlanta kol düğmeleri, sadece bir aksesuar olarak değil, yapılan kombinin çok tarz bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak parça görevi görmektedir.

Pırlanta kol düğmeleri, pırlantanın erkek modasına girişinden sonra büyük ivme kazanarak kendine önemli bir yer edinmiş ve erkekler tarafından en çok kullanılan pırlanta türü haline gelmiştir.

  Pırlantanın ışıltılı havası, erkeğin günlük yaşamı veya özel etkinliklerinde erkek modasını çok iyi temsil etmektedir.  Farklı ve gösterişli olmak isteyen erkekler, toplantı, kutlama gibi önemli etkinliklerde giyim kombinlerinde kullandıkları pırlanta kol düğmesi ayrıntısı ile çok asil ve ilgi çekici bir görünüme sahip olmaktadırlar.

  Bunun dışında Pırlanta kol düğmeleri, damatlıklarda da çok sık kullanılmaktadır. Gelinliğin göz alıcı ışıltısının yanında, erkek takım elbisesinin adeta kurtarıcısı olabilmektedir. Pırlanta kol düğmeleri, görünürde çok ufak bir detay olmasına rağmen, sahip olduğu ışıltı ve statü sebebiyle stil sahibi erkekler tarafından vazgeçilmeyecek bir trend haline gelmiştir.

Modası Geçmeyen Erkek Takıları Olarak Doğal Taşlı Altın Bileklikler

  Erkek giyim modasında aksesuarların önemi oldukça büyüktür. Birçok elementte çok sayıda motif ve süslemelerle zenginleştirilmiş erkek takıları vardır. Bu takılar arasında belki de en büyük payı doğal taşlı bileklikler almaktadır.

  Sürekli gelişen moda sektörü içerisinde, zevk ve isteklerin her geçen gün değişim ve gelişimiyle birlikte, kadınlar kadar erkekler de doğal taşları takılar üzerinde görmek trendine girmişlerdir. Bu ilgi ile doğal taşların insan psikolojisi üzerinde birçok etkisi olduğu inancı daha da yaygın bir hal almıştır.

Lapis, Ametist, Ay, Oniks, Topaz gibi birçok doğal taşın her birinde ayrı bir güç, ayrı bir fayda ve ayrı bir motivasyon söz konusudur. Erkekler de gerek günlük hayatları gerekse iş hayatlarında bu taşları yanlarında bulundurma isteğinden dolayı hem şık bir görüntü hem de ruhsal olarak dinginlik sağlama amacıyla doğal taşlı altın bileklikleri tercih etmektedirler. Özellikle iş hayatında şans, motivasyon, güç isteyen erkekler, bu modası geçmeyen takıları asla bırakmazlar.


Pırlantium
ekibi olarak bu yazımızda Erkekler için şık takı tercihleri, pırlanta kol düğmeleri ve doğal taşlı altın bileklikler hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Daha detaylı bilgi alabilmek ya da sitemizde bulunan altın erkek takı modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Doğal Taşlı Altın Bilekliklerle Tarzınızı Yansıtın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En çok okunan içerikler

Altın Takılarda Mavi Taş Güzellemesi

  Modası hiç geçmeyen renkli taşlara sahip takılar arasında en dikkat çeken ve en çok tercih edilenlerin başında bütün renkler ile uyum...

Kalbinizi Verdiklerinize Kalp Tasarımlı Altın Takılar

 Çok uzun yıllardır aşkın, sevginin ve romantizmin başlıca sembolü olarak kullanılan kalp şekli günümüzde hala en çok kullanılan...

Yıldızlardan Kopan Parça: Elmas Takılar

Elmasın nerdeyse zamanın başlangıcına dayanan tarihi, sahip olduğu simgeselliği ve göz kamaştıran ışıltısı, elmasın değerli taşlar arasında en...

En Çok Satılan Altın Bileklik Modelleri

Takılar, tarihin her döneminde öne çıkan ve her döneme ait bir tarzı olan muhteşem detaylardır. Binlerce yıldır, insanların karakterlerini ve güçleri ortaya...